BIO

O nas:

Galaxar to formacja muzyczna jakiej nie widział świat. Dynamiczny duet upodobał sobie muzykę wpadającą w ucho i pod nóżkę z jednoczesnym przymrużeniem oka lub nawet obu oczu. Autorskie kawałki, choreografia nie do powtórzenia i przede wszystkim zabawa wychodząca z pasji autorów - to cały Galaxar.

Zespół tworzą Sebastian A. Dusza oraz Arkadiusz Pawłowski. Takich dwóch jak ich trzech to nie ma ani jednego. A o trzeciej osobie dowiecie się już niebawem...

Sebastian jest Duszą każdego towarzystwa (nie może być inaczej, nazwisko zobowiązuje) i stoi za całą warstwą muzyczną i techniczną. Komponuje, aranżuje, gra, nagrywa, produkuje, śpiewa, tańczy, recytuje, nawet w filmach występuje. Błyskotliwy człowiek, który z multimediami jest za pan brat i wie jak obsłużyć każdy możliwy sprzęt w XXI wieku. Jego największą inspiracją jest Dieter Bohlen, co można wyczuć w twórczości Galaxara (dobrze, że nie w stylu układania fryzury!). Prawdziwy pasjonat i człek, który ma tysiąc pomysłów na minutę.

Arkadiusz Pawłowski to prawdziwy człowiek - orkiestra (tak określi go każdy, kto go zna) i człowiek renesansu (tak określi go każdy ekspert od baroku). Kabareciarz, improwizator, śmieszek, promotor pro wrestlingu, konferansjer, dziennikarz sportowy, showman, radiowiec, amerykanista, superbohater. Uwielbia śpiewać i wymieniać energię z publicznością podczas występów wszelakich. Patrząc na jego wygibasy sceniczne do głowy przychodzi myśl, że Arek jest niczym czołg z silnikiem Ferrari. Miłośnik boysbandów, muzyki pop i bitów tłustych niczym on sam. W Galaxarze odpowiada za teksty, wokal i wszechogarniającą głupawkę podszytą jednak wielką pasją i oddaniem dla każdego z miliona projektów, którymi się zajmuje.